Shit Starter – Demo 2010

Typ: CD
Rok vydání: 2010
Label: D.I.Y.
Délka: 13:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Německo-švédská hardcore / punk parta, která do svý produkce přímíchala grind / metal atributy aniž by to znělo jako když pejsek s kočičkou vaří dort.

Sedm rozbušek s kvalitním zvukem, který místama skladbou songů připomínaj švédský Total Javla Morker mixlý třeba s M:40. Takže ani čistej hardcore, grind nebo crust core. Ale z každýho stylu něco. Zásekový hopsavý pasáže střídaj výjezdy do grind core vod nebo občasných crust pasáží. Jak řikám, představ si právě třeba výše zmiňovaný dvě kapely. Brutální zpěvákův řev se střídá s občasným ženským (?) řevem. Škoda jen, že takovejhle kapel jsou mraky a i Shit Starter se k nim řadí, protože po pár povinejch posleších nebudu mít jedinej důvod se k nim vracet, protože mě jejich produkce / nahrávka ničím neoslovila a nenašel se jedinej motiv, kterej by se mi zaříznul do paměti. A přitom to není zlý, prostě jenom obyčejný. Průměr.

Sympatický je balení celýho dema. Všechno vytištěný na recyklovaným papíře, nějaká ta samolepka a hlavně originál kresby a grafika, který jsou hodně kvalitní. Bod navíc.

Tracklist:

1. Nicofingers 01:42

2. Here Comes The King 01:19

3. To Crop 01:24

4. Chocolate Mouth 00:54

5. Breastfeeding The Retard 02:30

6. He Man 01:24

7. Didn´t 04:06