Total Aggression – Angermannia Crust demo

Typ: CD
Rok vydání: 2010
Label: DIY
Délka: 12:55
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

 

Hm, tak tohle je první švédská kapela, u který jsem málem po prvním songu usnul. A to má tohle profi provedený „demo“ songů jenom 5, teoreticky by se míra soustředění dala v pohodě udržet. Nedá.

Málokdy se mi stane, že si něco pustím a po pár sekundách nebo minutách tomu přestanu věnovat pozornost. Tohle je satanužel ten případ. A přitom spoustu z vás by to asi bavilo a bavit bude. V podstatě tady teď v následujícíh větách popřu výše uvedených pár vět. Pardon za to.

CD samotné je vzhledově provedené naprosto luxusně. Plastová černá krabička s profi tisklým obalem na křídě, luxusní hrubé logo (lebka, náboje, ostnatej drát … všechny crust klišé splněny, odškrtávám si), texty a další podstatné údaje jako kontakt, kde bylo nahráno atd. Z repráků se na tebe vyvalí naprosto dokonale zahranej crust / punk s takovým tím hrubým melodickým řevem alá Moderat Likvidation. Hudebně je to takovej mix právě mezi Moderat Likvidation s Motorhead drzostí. Zvuku se nedá takřka nic vytknout. Crust rock´n´roll. Něco jako punkovější Uncurbed. Ale … je tady jedno velké ALE. Nemá to vůbec žádnou šťávu. Možná je to až moc dokonalý. Takovej umělej produkt. Má to všechno, co to má mít. A taky je tam něco, co postrádám. Něco co tě u desky chytne a nepustí, něco co tě od začátku donutí pokyvovat hlavou (né jí kroutit). To něco, co dělá nahrávky vyjímečné. Tahle nahrávka to nemá.

Prostě každej den není posvícení, že jo. Věřím tomu, že pokud na tohle někde narazíš a pořídíš si to, budeš nadšenej. Já si sám sebou nejsem jistej, ale možná je to další kapela, která mě dostane na druhej poslech.

 

Tracklist:

1. Mot tidens mörka rand 02:14

2. Fruktan & Skam 02:26

3. Total Aggression 01:15

4. Känns som slutet är nära 02:27

5. Angest Attacker 04:33