Anger Burning – Warcharge

Typ: EP
Rok vydání: 2008
Label: La Vida Es Un Mus
Délka: 06:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Pusť si tenhle sedmipalec a vrať se o 20 až 30 let zpátky, kdy začínaly kapely jako Shitlickers, Moderat Likvidation nebo Crude SS.

Šestkrát ti tahle kapela nafluše do ksichtu. Totální pocta starýmu švédskýmu hardcoru zahraná partou bláznů, který maj prsty ještě i v Raw Hate. Rozhrkaná a rozvrzaná nahrávka se zvukem basy, kterej nepřeslechneš. Řevem vysazeným akorát tak, aby tě to nezačalo srát a do toho neúnavný bicí v námi tak oblíbeném d-taktu. Kytara malinko utopená na úkor basy a to je přesně co je na týhle špíně geniální. Žádnej vymazlenej stadionovej roknról. Pustit mi to někdo bez varování tak si fakt myslim, že je to nějaká vyhrabaná stará nahrávka Discard nebo Crude SS. Délka nahrávky je malinko skromnější, ale co bys chtěl. Prostě šest skladeb na šesti minutách. Já chci ale víc!

Skromnou dosavadní diskografii Anger Burning ještě můžeš doplnit před pár lety vydaným split sedmipalcem s další švédskou bruskou Discover. A od tý doby nic, kapela sice asi pořád funguje, jenom s těma nahrávkama nějak šetřej. Škoda.

Tracklist:

1. War Never Changes 00:57

2. Destruction Never Ends 01:15

3. Fear 00:57

4. Just Say No 01:29

5. A-Bomb 00:39

6. Warcharge 01:33