Aran Epochal / Tim Remis – split EP

Typ: EP
Rok vydání: 2011
Label: Dog Lovers Records
Délka: 12:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Je to hypnotický, dá se u toho číst, usínat, jíst, pít … možná i běhat (to bych radši ale nezkoušel, kdo ví kam bych došel). Co je to?

Novej počin od Dog Lovers Records. Split dvou fousatých pánů, který uměj hrát na strunné nástroje a baví je to co nás (mladší) bude bavit za pár let taky. Nikam nepospíchat a vyprávět. Tahle sedmička totiž vypráví a nikam se nežene. Jedna strana vypráví česky, druhá strana in english. Smutné písně s veselou duší. Opět jsem vstoupil do neznámých vod a opět jsem si odtamtud něco odnesl. Například to, že rodný město můžej bejt i to, ve kterým se nenarodíš. A v Nuslích mě baví to občasný zahřmení, který zprostředkovává jedna jediná struna. Emerická strana je víc country. Soundtrack k filmu z 50. let. Texty ale trochu o něčem jiném než o nekonečných lánech kukuřice. Popravdě se mi víc líbí Aranova strana. Nevím proč. Asi ta čeština nebo možná hudební primitivnost, ve který je skrytá dokonalost. Čert ví.

Nebudu zbytečně plejtvat slovama pro slova samotný. Pokud si tenhle sedmipalec pořídíš určitě budeš vědět zhruba do čeho jdeš. Uvař si kafe, vezmi knížku, za okna si objednej déšť. Vyšlo v nákladu 130 ks, hejbni zadkem.

Tracklist:

1. Aran Epochal - Nusle 02:22

2. Aran Epochal - Klatovy 03:00

3. Tim Remis - The Horrors Of Polar Justice / Part 1 & 2 06:33