Desperat – Demokrati Eller Diktatur?

Typ: EP
Rok vydání: 2011
Label: De:Nihil Records
Délka: 10:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Jak asi může dopadnout a znít nahrávka kapely, kde se vyskytuje kompletní sestava Mob 47 se zpěvákem Warvictims (a postavičky působící v milionu dalších kapel)? Kurva dobře!

Nejdřív to byla taková nesmělá zpráva ze severní části Evropy, pak přišlo kazetový demo. Pak dlouho nic a jenom sliby. Pak se Jocke naštval a vydal debutní Desperat vinyl na svým labelu v hrubě limitovaný edici. No a nakonec se po nekonečnejch zmatcích a protahování objevila tahle sedmička u švédskýho labelu De:Nihil Records (mimochodem partička kolem Kontrovers atp.). Šest válů. Luxusní zvuk. A hudebně? Ha! Jak to včera okomentoval Horák, když jsem mu to doma pouštěl – Mob 47 s novým zpěvákem a o něco lepším zvukem. Nečekej vůbec nic převratnýho. Prostě švédskej hardcore. Rychlej, agresivní a špinavej.

V plánech kapely, kde se setkávají dvě generace punkáčů je ještě jeden sedmipalec, kterej by se měl do léta taky nějak objevit. A potom už jenom zbejvá věřit, že tyhle hardcore „staříky“ a jednoho fousatýho démona někde uvidíme u nás i naživo.

Tracklist:

1. Bandlogga

2. 10.000 Offer

3. Mobilterror

4. Vi Förstör Var Jord

5. Sveriges Största Ljugarbänk

6. Demokrati ?