Hippie Chippies – Drunk Child EP

Typ: EP
Rok vydání: 2021
Label: D.I.Y.
Délka: -
Autor: štelca
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Bez obav s obavou znám nekonečný mejdany. Kerouacovu Na cestě. Stejně jsem pořád na cestě. Mám rád vařenou a posolenou kukuřici a vůni kukuřičnýho pole. Nemám rád milování v poli, protože to všechno strašně svědí a voda nepomáhá. Mám rád citlivou kůži ale ne tu svou. Mám rád citlivý holky. Opakovaně nemám rád pohled na svět ze hřbetu koně a steeplechase, protože tak věci na světě prostě nejsou zařízený. Proč se někomu, kdo střílí koně do hlavy říká pompézně zvěrolékař je mi záhadou. Mám rád záhady a konspirační teorie a nemám rád, když se jim slepě věří.

Mám rád náladovou muziku a trumpetu v pozadí co hraje prim. Mám rád, když mě to odkazuje k American Football a když barva desky Hippie Chippies vtipně koresponduje s obalem desky American Football. Mám rád, když to není úmysl. Mám rád procházky podél Vltavy a Labe a víno a nemám rád když musím brát antibiotika. Mám rád front cover Hoss, protože Dan Wagon Blocker nosí klobouk. Mám rád Colu a nemám rád whiskey. 10 days to be a drunk one. To nemám rád ale jde to. Mám rád punk songy v blues kabátě. Mám rád vydaný outtakes.

Převažuje „má rád“ nad „nemá rád“. Nejlepší pozvánka na 7″ Hippie Chippies – Drunk Child. HCDC. To mi připadá vtipný. To mám rád. Íhá.

„Bobe, hvězdy se neztrácí.“ neznámý hvězdný tulák

Tracklist:

01. Dead Child

02. 10 Days

03. Drunk One

Vložil: Buky
18.02.2022