Last Agony – s/t

Typ: EP
Rok vydání: 2020
Label: Phobia Records
Délka: 6:30
Autor: Buky
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Když seismografy v okolí Toronta vysílají varovné signály někam směrem k CN Tower, tamní crusties jsou naprosto v klidu tušíce, že to pouze Last Agony naběhli do zkušebny. Ale vážně, na tomhle EP by mělo být varování, protože tahle demoliční četa srovná všechno se zemí a vám narve makovici do plechovky od piva.

Chris po rozpadu Absolut nelenil a vrhl se do nového projektu Last Agony, kde jej v sestavě doplnila hned trojice členů IDNS a zároveň dva členové Endprogram (jeden z nich je Ryan Cox z Dragged In). Po úvodním demáči z předloňského roku jim u Phobia Records vyšlo debutové EP, kde na ploše cca šesti a půl minuty předhoděj nešťastníkům čtyři brutální námrdy, z nichž tři minutovky ve vražedném tempu mohou na první pohled poněkud klamně působit jako takový kompars k „hlavnímu“ tříminutovému tracku „Systematic Murder“. Bičem přes xicht. Pokud existovaly nějaký výhledy na optimistický zítřky, po tomhle jsou rozštípaný na sračku.

Hrubý a špinavý stenchcore / d-beatový útok, ívlovitý metal punk nesoucí se někde na pomezí Sanctum, After The Bombs, Summon the Crows, Bombstrike. Nic pro uhlazený hochy s iPadem naplněným pop-punkem. Prostě libůstka.

Tracklist:

01. Systematic Murder

02. Poison

03. Punishment

04. Radiating In Hell

Vložil: Buky
27.04.2020