Low Threat Profile – s/t

Typ: EP
Rok vydání: 2009
Label: Deep Six Records
Délka: 04:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

This is .. power violence. A díky Skuldovi a spol. za to, že pv není v Čechách mrtvej a nepřímo mě donutil zobat týhle kapele z ruky.

To máte asi tak. Ve Státech jsou dva týpci, který maj do důchodovýho věku blíž než je doba zpátky k jejich narození. Jmenujou se Matt a Andrew. A protože evidentně nemůžou vydržet delší dobu bez toho, aby tropili nějakej ten hluk (nejlíp ultra rychlej hardcore), založili si Low Threat Profile. Že nevíte, kde Matt a Andrew předtím hráli a kdo to vůbec je? Tak to napravíme. Andrew si sem tam vrznul a působil ve spolcích Man Is The Bastard nebo No Comment. Matt zase trápil naše ušní bubínky v Infest a Neanderthal. Předpokládám, že jsem něco vynechal. Zpátky k Low Threat Profile. Tady se nám chlapci (ha!) sešli, aby nám ukázali, že power violence rozhodně není dead. Žádná penze, ni bačkory! Jedenáct několikasekundovejch výjezdů na celkové ploše čtyř minut? Cože? A pořád dokola a pořád dokola a pořád a pořád … Pro škatulkáře. V kuchyňském robotu se pod ostrými břity v nejvyšších otáčkách mixuje Infest s Lack Of Interest a Spazz. Vzniknuvší mixovaná hmota se přetransformovala do Low Threat Profile. Nemazat na chleba!

Ať žijou trendy! Ať žijou Low Threat Profile. Už aby se nám tahle vlna zase vrátila zpátky. To se zas vyrojí odb(p)orníků. Jo ještě něco. Kupte si velkou desku. Tam je válů 14 a je to o něco delší než 4 minuty!

Tracklist:

1. Kick My Heart 00:38

2. Time For Rebirth 00:17

3. Judgement Passed 00:24

4. Corporate Cash Lives 00:13

5. Lessons In Cruelty 00:28

6. Build Back Your Walls 00:29

7. Nobody Fears You 00:25

8. Southern Hospitality 00:14

9. Ripe 00:14

10. The Product 01:11

11. You Are Parasite 00:16