Malicious Disfigurement – s/t EP

Typ: EP
Rok vydání: 2009
Label: Tadpole Records
Délka: 10:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Brighton – anglické město punku, něco jako Brno u nás? Ze stejného hnízda pochází i tahle death metal smečka. Deska se objevila v balíku s výměnou, kterou jsem s Tadpole Records dělal.

Popravdě, nemám moc rád, když mi někdo nečekaně věnuje desku, jen tak ani ne na recenzi, prostě jich má doma hodně a neví co s nima, tak jich pár rozdá / rozpošle. Sedmipalec s kapelou, o který jsem nikdy neslyšel. Další podezření ještě budí, že label soustředící se na hardcore / crust / punk z ničeho nic vypustí singl death metal smečce.

Takže jehla se snáší na černej asfalt. Moje očekávání jsou nevalná, napětí žádné a už v podstatě přemejšlím komu zas tenhle zázrak věnuju já. No to jistě! Žádný věnování nebude! Svatá prostato. Old school death metal náklep jak prase. Někde na pomezí Carcass, starejch Dismember navíc mixlej atmoškou a pasážema alá Bolt Thrower. Dvě hrubý záplaty na dvě hrubý díry místo mejch uší. Po jedný atomovce na straně A přichází druhá stejně brutální sestřička na straně B.

Z nechtěného presentu se nám vyklubal top singl posledních pár měsíců. Navíc Darren z Tadpole Records se mi svěřil, přesně dle mojí intuice, že v podstatě neví co s těma singlama dělat, protože přece jenom je jeho label hudebně trochu jinde. Takže limitovanejch, ručně číslovanejch 300 kusů tohodle kusu asfaltu stále čeká u Tadpole Records nebo u jednoho nejmenovaného distra u nás…..

Tracklist:

1. Smashed Skull 05:15

2. Gut Excavation 04:42