Slaktrens – Ur Balans EP

Typ: EP
Rok vydání: 2010
Label: Rawby Records
Délka: 12min
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Nová švédská kapela. Hm. Co od ní čekat? Barevnej obal s ledníma medvědama (vtipný), červenej transparentní vinyl. Patnáct válů na dvou stranách (jak překvapivé u vinylu). Jak se říká, z východu nepřišlo nikdy nic dobrýho, tak v případě severu je to přesnej opak.

Při prvních sekundách mám problémy srovnat rychlost. Na 45 se mi to zdá moc rychlý, na 33 zase pomalý. Samozřejmě správně je ta první verze. Totální smršť. Non stop jízda. Představ si rychlost a intenzitu Krigshot, smíchanou s punk feelingem Mob 47. Tenhle singl tě smete jak lavina. Už dlouho jsem nezažil, že se mi něco novýho líbí na první poslech, co líbí, že zapomenu zavřít hubu a jenom nevěřícně kroutím hlavou. Kdo má rád hrubost Protes Bengt a rychlost Krigshot,  musí si tenhle singl pořídit. Anebo takhle. Všichni kdo mají rádi švédskou crust scénu, pro ně je tenhle singl povinnost.

Na jejich myspace je info, že jde o dvoučlenou sestavu. Takže klasická studiová kapela, kterou satanužel neuvidíme naživo.

Je to krátký, rychlý a nahlas. Všechny atributy, který potřebuju. Spokojenost.

Bonus: tady je link ke stažení jejich prvního dema. Nemá to takovou šťávu jako sedmipalec, ale předpokládám, že to potěší ne? www.rawby.se/slaktrens

Tracklist:

1. Mot Undergang

2. Lurad fran ruta ett

3. Köphets

4. Kappvändare

5. Lägg ner

6. Vidrig Industri

7. Girigheten styr

8. Krigsrester

9. Ur balans

10. Bandklippande

11. Full av skit

12. Taggtradsidyll

13. Toppstyrd

14. Slut pa det roliga

15. Skitprat