Trauma 84 – Pachuť šílenosti (by Vojczech)

Typ: EP
Rok vydání: 2018
Label: kooperace
Délka: 11:11
Autor: Vojczech
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Takže, na recenzi mi přistál tenhle 7″ EP, tož pome na to! Obal v klasické šedočerné kombinaci, na něm vyobrazeni zúčastnění umělci, uvnitř texty, některé v češtině, jiné v mateřském jazyce pěvkyně (tzn. slovensky), překlad do AJ taktéž nechybí. Provařují se zde klasické nihilisticko sociálně destrukční témata…

Hážu desku na vařič, první bič začíná kytarovou vyhrávkou, která mi teda přijde jako poněkud „burošina“, celý se to táhne víceméně ve středním tempu, ale pak už to „šrubuje fest“, nápaditá, místy až melodická kejtra se střídá s „klasische crustovýma“ postupama s jebou stopek a změn, do toho občasná sypačka. Ze startu mi to celé přišlo dokupy tak nějak nesourodé, ale na další poslech(y) jsem to v tom našel, je to vymyšlené jako celek velice solidně! Cérka na vokálu se s tím taky dvakrát nemrdá, parádní agresivní ječák.

Na desce se nachází dohromady šest detonací s nabroušeným zvukem z vyškovského Davosu, tož není co řešit! S partou jsem zatím neměl tu čest naživo, nicméně nahrávka šlape více než obstojně, Brno city prasopal opět nezklamal!

Btw. vyšlo v kooperaci 12. labelů – punk as fuck!

 

Tracklist:

01. Všechno jednou skončí

02. Pachuť šílenosti

03. Nepriateľ všetkého

04. Keď prichádza nicota

05. Slušní Češi

06. Nechaj ma utéct

Vložil: Buky
28.09.2018