Tropiezo / La Virgen Del Pozo – split EP

Typ: EP
Rok vydání: 2010
Label: DIY Piraten
Délka: 10:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Čas od času se objeví deska, kterou si musíš pustit aniž bys nějak moc chtěl. Pustíš, přetrpíš těch cca 10 minut, ale satanužel na to musíš napsat nějakejch pár vět a nebejt moc sprostej. Tohle nebude moc korektní text.

Mám rád nadšenectví nebo jakousi naivitu a žeru to všem těm kapelám ze zemí, kde to maj těžký (teda pokud nekecaj a nejsou to děcka ze střední třídy, stejně jako my tady). Takže kapely z Jižní Ameriky, Afriky nebo třeba jihovýchodní Asie to maj u mě lehký a mám je rád. Ale najdou se i vyjímky. Tenhle split je toho důkazem. Anebo jsem měl špatnou náladu a promítlo se to tady. Fakt nevim.

Tak jdem na holá fakta. Obě kapely jsou z Portorika (ok tam to maj těžký dobrá no). Tropiezo. Rychlejší hardcore / punk s řezavou kytarou. Čekal bych, že kapela, která má už leccos za sebou nevypustí do světa takhle amatérskou nahrávku. V tomhle případě se na naivitu a nadšenectví už nedá moc hrát. Nebaví mě to. Druhá kapela, dle názvu mě celkem neznámá, a její pokus o jakejsi mix grind s punkem (thrashem?). Kdyby to bylo celý něco jako nadsázka, tak ok. Ale nejspíš to tak není. Nuda. Nuda a zase nuda. Dosaď si k tomu celkem otřesnej barevnej obal a výsledkem je další zbytečnej kus asfaltu. Jo jestli jsem se s těma stylama moc netrefil, tak je mi to celkem fuk, protože pouštět si tenhle singl znova nemám v plánu.

Omluva všem, který se k tomuhle singlu dostanou nebo ho už maj nebo ho vydali a baví je to.

Tracklist:

1. Tropiezo - Te Rindo Mis Reverencias

2. Tropiezo - Binomio Bipolar

3. Tropiezo - Cómo Morir Si Todavía Vivir

4. Tropiezo - Ciudades Intransitables

5. Tropiezo - Mi Reputación Te Traiciona

6. Tropiezo - Premios

7. La Virgen Del Pozo - Disfrazado De Muerte

8. La Virgen Del Pozo - No Creo En Dios Pero Sí En Los Aliens

9. La Virgen Del Pozo - Mi Realidad Es Una Pesadilla Hecha Realidad

10. La Virgen Del Pozo - Derramando Sangre Por La Causa