3 Way Cum – Killing the Life

Typ: LP
Rok vydání: 1996
Label: Sound Pollution
Délka: 40:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

První pětku výletů do historie uzavírá kapela z mýho žebříčku nejvíc nedoceněných kapel posledních 20 let. Přesně si vzpomínám na moje první objednávky z Barvákova distra, kterej tehdy byl okopírovaná A4. Pod vlivem kazet a nahrávek Discharge, Doom a Mob 47 jsem slintal nad originál kazetama z produkce Insane Society (nejenom originál kazetama, ale hrubejma x-tejma kopiema jakýhokoliv chaosu, kterej byl k dostání). Vůbec mi v tý době nevadilo, že jsem jméno kapely neznal. Stačila pouhá popiska o pár slovech – „Švédsko – crust“ – a bylo vymalováno.

Utřeme slzu, nudli natáhneme zpátky (inteligenti do kapesníku) a jdeme na věc. Šestnáct válů temného apokalyptického crust ve středním  tempu s čitelným metalickým zvukem kytar, přidušenej řev, rytmus bicích rovná se klasický crust kolovrátek. Tohle hned dokáže zpříjemnit jakejkoliv všední den. Vinyl vyšel na v tý době rozjíždějícím se labelu Sound Pollution. „Daunloudisti“ nebudou mít problém vyčmuchat na síti. Pro „asfaltomily“ to bude opět tvrdší oříšek. Nenech se odradit. Tohle album by mělo bejt v každý slušný punk domácnosti. Rozhodně patří do top ten crust nahrávek devadesátých let. Nejlepší song – v tomhle případě to nejde napsat. Všechny…

Je prostě radost psát recenze na oblíbený desky z vlastní sbírky. Takovej malej fetiš, víme. Desku vytáhneš, pomazlíš se s ní. Zandáš zpátky a pustíš vole mp3 verzi v počítači. Aby se nám chudák moc neohrála.

Tracklist:

1. Witchfinders

2. The Hard Way

3. Killing The Life

4. Blood On My Pillow

5. Oppression

6. Bizarr

7. Torture

8. Reptiles

9. Government Fartknockers

10. Machineries

11. Far Above

12. Lost In The Minefields

13. Streetlight Hero

14. Follow Our Urges

15. Your Nightmare

16. I Wanna Be Your Dog