Bastard Priest – Ghouls Of The Endless Night

Typ: LP
Rok vydání: 2011
Label: Blood Harvest Records
Délka: 36:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Tahle kapela je pro mě největší objev za posledních 12 měsíců. Minulý měsíc jim vyšlo již druhé samostatné album přičemž už to první z r. 2010 naznačovalo, že má a bude mít tohle švédské duo co nabídnout i v budoucnosti … Přiznávám se bez mučení, že Ghouls Of The Endless Night poslouchám už třetí tejden minimálně dvakrát denně.

Osmisongové album načíná vál s názvem Pestilent Force, kterej vás zvukově a stylově přenese do začátku 90. let a rozvibruje ve vašich skeletech vzpomínky na první alba Entombed nebo chcete-li Nihilist. Punkově špinavý bicí s prasáckým zvukem kytar. Největší šlehou, ale bude pro punkáče druhej vál s názvem Ghouls Of The Endless Night, na kterej se v oblíbenosti bude lepit vál Fucking Slaughter. Obě dvě pecky znějí jak když smícháš Anti-Cimex se starým švédským death metalem. Téměř disbeatový bicí a pekelný sóla, který jsou zvukově vyndaný nad celkovej zvuk. „Odpočinkový“ bahenní vály jako je třeba Poison geniálně doplňujou mozaiku, kterou tahle deska tvoří. Sychravá vlhká hřbitovní atmosféra, už jenom ty pahnátky by mohly vyčuhovat z hlíny. Poslech doporučuju zásadně po shlédnutí kvalitních béčkových zombie horrorů. Nebo při listopadových procházkách kolem hřbitovů, kdy zpoza zdí poblikávaj dušičkový svíčky jejichž plamen se odráží od náhrobních desek.

Stejně jako první album vyšlo i tohle u švédského labelu Blood Harvest records a v Čechách ji seženeš u Doomentia Recs anebo ji můžou zarytí downloadisti zajisté najít na internetech. Neváhejte a sežeňte si ho – jakkoliv …. Fucking Slaughter!

Tracklist:

1. Pestilent Force 03:50

2. Ghouls Of The Endless Night 05:11

3. Enter Eternal Nightmare 04:24

4. Poison 04:35

5. Sacrilegious Ground 05:05

6. Fucking Slaughter 04:11

7. Last Scream 03:43

8. Enormous Thunder Of The End 05:37