Clocked Out – s/t

Typ: LP
Rok vydání: 2015
Label: SuperFi Records
Délka: ?
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK
Ty vole, ty vole, ty vole .. z týhle desky tryská na první poslech a pohled tolik nenávisti a negace, že to může slabším a optimistickým povahám téměř zkazit den. Pro mě to byla chvilka pohody po tom co jsem se vrátil nasranej ze svýho úžasnýho zaměstnání a při poslechu a pročítání textů jsem s nima dokázal plně ztotožnit a tááák moc jsem jim rozuměl. Neřikám, že poslouchat to v jinou dobu v jiným rozpoložení, že by mě to nadchlo úplně stejně. Ale odteď má v hlavě zafixováno, že mi Clocked Out řádně natrhli při prvním poslechu kaďák. A což to jako je hudebně? Vemte si dlouhý promakaný thrashový riffy, ale s brutálním zvukem, do toho zběsile kopající bicí, který jako by k těm kytarovejm partům snad ani neseděly a fakt hodně nasranej řev. Kdyby to někdo někde předtím nezmínil (Filip? Internety?) sice by mě to jméno asi hned napoprvé nenapadlo, ale musel jsem to uznat a dát mu (jim) za pravdu – nenávistnej Clevo hardcore / thrash alá 9 Shocks Terror aka fuck off & you hardcore a pohled na svět. Plivat na lidi, kopat je do ksichtů a do toho je chytit za pačesy a do ucha jim řvát jak jsou ubohý a jak mě serou. A znovu ty vole. Úplně mě to přesunulo do roku (nevim ..), do Brna, na koncert 9 Shocks Terror v klubu „U Babičky“ (jo?), absolutně šílenej koncert. Horák na sračky válející se uprostřed silnice, pak se válející na od psů pochcaným chodníku, nákup desek Disclose of Felixe Havoca, do toho právě jako soundtrack znějící 9 Shocks Terror, který jsem možná myslím ani právě kvůli přesunu nemohoucího lidskýho těla neviděl celý. Jestli máte blbou náladu a chcete ji ještě trochu zhoršit, serou vás lidi, sere vás práce, serou vás blbý kecy lidí kolem vás? Clocked Out musí být vaše první volba!  A pozor! Nemá to co do činění s kvalitou produkce Clocked Out, protože to je naprosto výbornej nářez!
A samozřejmě těhle pár vět můžete brát jako pozvánku na brněnskej (!) koncert, kterej proběhne 21.4.2015 ve Vegalité. Pozvánka tady a FB event tady.

Ty vole, ty vole, ty vole .. z týhle desky tryská na první poslech a pohled tolik nenávisti a negace, že to může slabším a optimistickým povahám téměř zkazit den. Pro mě to byla chvilka pohody po tom, co jsem se vrátil nasranej ze svýho úžasnýho zaměstnání a při poslechu a pročítání textů jsem se s nima dokázal plně ztotožnit a tááák moc jsem jim rozuměl. Neřikám, že poslouchat to v jinou dobu v jiným rozpoložení, že by mě to nadchlo úplně stejně. Ale odteď mám v hlavě zafixováno, že mi Clocked Out řádně natrhli při prvním poslechu kaďák. A cože to jako je hudebně? Vemte si dlouhý promakaný thrashový riffy, ale s brutálním zvukem, do toho zběsile kopající bicí, který jako by k těm kytarovejm partům snad ani neseděly, a fakt hodně nasranej řev. Kdyby to někdo někde předtím nezmínil (Filip? Internety?), sice by mě to jméno asi hned napoprvé nenapadlo, ale musel jsem to uznat a dát mu (jim) za pravdu – nenávistnej Clevo hardcore / thrash alá 9 Shocks Terror aka fuck off & you hardcore a pohled na svět. Plivat na lidi, kopat je do ksichtů a do toho je chytit za pačesy a do ucha jim řvát jak jsou ubohý a jak mě serou. A znovu ty vole. Úplně mě to přesunulo do roku (nevim ..), do Brna, na koncert 9 Shocks Terror v klubu „U Babičky“ (jo?), absolutně šílenej koncert. Horák na sračky válející se uprostřed silnice, pak se válející na od psů pochcaným chodníku, nákup desek Disclose of Felixe Havoca, do toho právě jako soundtrack znějící 9 Shocks Terror, který jsem možná myslím ani právě kvůli přesunu nemohoucího lidskýho těla neviděl celý. Jestli máte blbou náladu a chcete ji ještě trochu zhoršit, serou vás lidi, sere vás práce, serou vás blbý kecy lidí kolem vás? Clocked Out musí být vaše první volba! A pozor! Nemá to co do činění s kvalitou produkce Clocked Out, protože to je naprosto výbornej nářez!

A samozřejmě těhle pár vět můžete brát jako pozvánku na brněnskej (!) koncert, kterej proběhne 21.4.2015 ve Vegalité. Pozvánka tady a FB event tady. A den předtím (20.4.2015) zahrají Clocked Out v klubu Exil v Ústí nad Labem, pozvánka zde.

Tracklist:

1. Rigged

2. Faultlines

3. Bar None

4. Lockjaw

5. Negated

6. Excommunication

7. No Domain

8. Tunnel Vision

9. The Heist