Evidence Smrti – Demo 2008

Typ: LP
Rok vydání: 2010
Label: Insane Society Records
Délka: 15:54
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Sice je už u nás recenze na tuhle nahrávku k dohledání, ale tahle verze si zaslouží ještě pár řádků navíc. Kdo má doma tohle demo CD-R od kapely, která se nedá nazvat jinak než „alldbeatstar“ smečkou, tak ví o čem je řeč. K tomu „allstar“ lze pouze dodat, že zde najdeš členy Festa Desperato, Basto atd. Seznam kapel, ve kterých současní členové působili nebo působí bude a je dost zajímavej. Hledej pse.

Tohle demo v době vydání na CD-R rozsekalo nemálo prdelí. Jak precizním zvukem tak hlavně stylem Márova zpěvu. Obehraná písnička, kterou nelze nepřipomenout. Někde se objevily hlasy, že zpěv je jak z první desky Debustrol, hypnotický štěkot vzteklého psa. Takže jsme se dostali k zajímavému mixu. Představ si Debustrol v d-beat verzi. K tomu připoj hodně nihil lyriku a máš originální d-beat /  punk z temných hvozdů Vysočiny. Ostatně lyrika aka texty jsou pro mě tím elementem, ze kterého mi při poslechu běhá mráz po zádech. Je málo desek, který můžu poslouchat několikrát za sebou a do toho si pro sebe šeptat (jsem v práci no) texty. Dalo se čekat, že se tahle perla zákonitě objeví na vinylu. Nemálo zasvěcených to předpovídalo již v době prvních poslechů. Dočkali jsme se.

K tomu, aby tě tenhle kus asfaltu přitáhnul použil pan vydavatel Barvínský nemálo fíglů a triků. Trik první: jednostranné LP se sítotiskovým potiskem strany druhé a to prázdné, tři bomby spojené do znaku radioaktivity. Trik druhý: abys nebyl ochuzen o vizuální stránku sítotiskové perly, byl samotný papírový přebal vyroben s kruhovým výřezem, odkud na tebe nesměle již zmíněné tři bomby pokukují. Trik třetí: speciální mastering z Hellsound studia pro vinyl verzi.

Ježíši pomiluj své děti, už táhnou na Jeruzalém … vstříc krvi, utrpení a smrti !!!

Tracklist:

1. Evidence Smrti 02:23

2. Nadešel čas 01:38

3. Za zrcadlem 01:38

4. Obětovat duše 01:03

5. Naruby 01:35

6. Shořet pro svět 01:54

7. A zůstane jen strach 01:21

8. Neexistující smír 02:08