Lichens / Kriminalität – split LP

Typ: LP
Rok vydání: 2015
Label: Forced Expression Records
Délka: ?
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Pod nánosem pavučin a prachu jsem zase našel desku, na kterou jsem měl pár slov napsat už hooodně dávno. Tvl já to vedu tohleto. A cože to je za asfalt? Tuzemské split LP, souboj mezi Lichens a Kriminalität. Vyšlo v nákladu pouhých 250 ks a bílými kolečky, které byly dodatečně opatřeny razítky s logem kapel. DIY as fuck!

Lichens z temných a industriálních strání, hor, lesů a povrchových dolů Krušných hor vám na tomhle splitu servírují porci sedmi hrubých punk / black metal valů se zvukem tak špinavým a prasáckým, že vám chtě nechtě ta atmosféra chomutovska vleze do všech záhybů vašich vetchých lidských schránek. Po poslechu vám zůstane špína za nehtama a začnete kašlat krev! Masterováno naopak v temných a klidných šumavských hvozdech přímo mistrem Honzou Kapákem z Hellsoundu. Tak nevim, kde se ta zloba bere.

Kriminalität. Haná haná .. Ok, pokračovat nebudeme. Tahle banda pochází z placaté části naší země, která leží kolem Olomouce. Dlouho jsem o ní nic neslyšel. Jak koncertně, tak nahrávkově. Až tohle splitko. Temný těžkotonážní stenchcore / death, kterej by se dal lehce přirovnat či připodobnit k tvorbě Hellshock nebo Sanctum. Death metal výjezdy střídaj pomalejší temné pasáže. Mlask. To by šlo. Navíc moje poslední setkání s touhle kapelou bylo naživo na Enemy Of The Sun festivalu a tam mě popravdě slušně rozsekali. Možná lepší vystoupení a lepší zážitek než od následujících zahraničních „hvězd“.

Tohle splitko vyšlo už před nějakou dobou, ale myslím, že se dá v pohodě sehnat. Takže neváhejte!

Tracklist:

1. Lichens - Otevření se tmě

2. Lichens - Duševní změny

3. Lichens - Pád do provinění

4. Lichens - Rozsudek spravedlivých

5. Lichens - Útěk

6. Lichens - Pochopení

7. Lichens - Vysvobození prázdnotou

8. Kriminalität- Chorá mysl

9. Kriminalität- Zrozen k zatracení

10. Kriminalität- Ztracená víra

11. Kriminalität- Otrok společnosti