Lycanthrophy – s/t

Typ: LP
Rok vydání: 2010
Label: Insane Society Records
Délka: 20:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Začneme tím, že připomeneme všude omílanou větu, že po 12 letech existence jde o první samostatné album. Tahle žďárskopoděbradská cháska toho má, ale na svém kontě celkem dost. Od různých split sedmipalců až po split LP se Saywhy? U tohodle debutu rozhodně můžu použít otřepanou frázi, že nám Lycanthrophy dozráli jak kvalitní víno. Anebo v jejich případě – před dvanácti lety sis pořídil první řízek kvalitního hulení. Po 12 letech ti ve skleníku vyrostl vyšlechtěnej brutální model, kterej ti záviděj i za hranicema …

Dvacet fastcore / grind rozbušek se zvukem, kterej tě od repráků vystřelí na strop, kde zůstaneš následkem hlukové exploze viset po celou dobu poslechu strany A. Na stranu B spadneš tlamou přímo na podlahu a z posledních sil s otevřenou zlomeninou holenní kosti krvavejma rukama otočíš jedovatě fialovej vinyl na stranu B. Vrátíš se zpátky ke stropu. Zasychající krví přilepenej ke stropu doposloucháš stranu B a můžeš chcípnout s nehezkým šklebem v obličeji, kterej bude prozrazovat, co jsi poslouchal na sklonku života. Lycanthrophy.

Tenhle materiál má kurva obrovskej potenciál na to stát se deskou roku 2010. Nehledě na to, co doteď vyšlo. Celkovej zvuk je dotaženej do maximálního bodu. Nic nevyčnívá, nic není utopený. Na některejch starejch nahrávkách mi malinko vadil Zdíšy řev, kterej bejval vytaženej do maxima až to místama rvalo uši. Na týhle desce je to naprosto geniálně rozprostřený. Jsou desky, kde hypnotizuješ drážky, abys přetrpěl jedinej poslech z povinnosti. A pak jsou desky, který otáčíš a otáčíš a otáčíš .. až ztratíš přehled kolikrát jsi jí vlastně poslouchal a jestli je to zrovna strana A nebo strana B. Jedním z těhle alb je nová deska Lycanthrophy.

Tracklist:

1. Tighten Your Belts

2. Born With Debts!

3. Don´t Trust Them Trust Yourself

4. Deep Below Zero

5. Machines Of Success

6. Emptiness

7. Vomit And Celebritites

8. PC@HC

9. Ironbound

10. Neverending Frustration

11. Only Words

12. The Mask Of Arrogance

13. Virtual Bliss

14. The Morning After

15. Primitive Game

16. The True Face

17. I Have To Hate

18. No Respect No Remorse

19. At The End

20. Fuar Farms