Origin of M – Struggle

Typ: LP
Rok vydání: 2012
Label: Insane Society Records
Délka: ?
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK
Prej rock´n´roll. Takhle mě Barvák vystrašil při první zmínce o tom, že bude vydávat japonskou kapelu Origin of M. I když i ten tam vlastně je. Rozhodně ale byla tahle kapele pro mě osobně velká neznámá. Až později se jednotlivé detaily začaly skládat do jednoho obrázku .. Struggle.
Vezmeme to rychle, stejně jako rychle profrčí tahle deska na gramci. V sestavě Origin of M najdeme japonskou hardcore legendu: Mr.Guy provozovatel labelu Bloodsucker Records (radši ani nechtějte vědět, jakýpak desky na tomhle labelu vyšly) a ex-basáka Gudon plus pár ex-členů kapel jako Warhead Junk a Asphalt. A stejně tak jako jsem se „odmiloval“ od tradičního „bernink špirit hárdkoru“ (prostě mě to přestalo bavit) tak rychle jsem našel zálibu v tomhle albu. Kombinace tradičního stylu alá Forward, Paintbox s trochou tvrdosti alá Judgement je decentně promíchána právě s rocknrollovou živelností, takže těhle deset (intra / outra / vsuvky included) válů má neuvěřitelnej drajv a dokonale se hodí jako kulisa pro lenošivé nicnedělání (nejlépe v kombinaci s prostředky povzbuzujími veselou mysl) anebo zběsilé večírky (s eventuelní začátenickou znalostí japonštiny pro vyřvávání refrénů). A protože jsem měl možnost shlédnout několik krátkých videí z jejich živých vystoupení, hodilo by se konstatovat, že naživo půjde o ještě větší peklo (někdy u nás?). Nedá mi to a musím ještě zveřejnit varování pro fanoušky hardcore punku, kteří jsou japonským hardcorem nedotčení anebo dotčení, ale hlavně jeho crustovou / d-beatovou scénou. Ne všechno může být vaším šálkem kávy a ne všechny japonské kapely hrají a zní jako Gism nebo Disclose!
Struggle od Origin of M má koule! A Barvák si tak může udělat další zářez na pažbě v kolonce Japonsko. Jen víc a houšť!

Prej rock´n´roll. Takhle mě Barvák vystrašil při první zmínce o tom, že bude vydávat japonskou kapelu Origin of M. I když i ten tam vlastně je. Rozhodně ale byla tahle kapela pro mě osobně velká neznámá. Až později se jednotlivé detaily začaly skládat do jednoho obrázku .. Struggle.

Vezmeme to rychle, stejně jako rychle profrčí tahle deska na gramci. V sestavě Origin of M najdeme japonskou hardcore legendu: Mr.Guy provozovatel labelu Bloodsucker Records (radši ani nechtějte vědět, jakýpak desky na tomhle labelu vyšly) a ex-basáka Gudon plus pár ex-členů kapel jako Warhead Junk a Asphalt. A stejně tak jako jsem se „odmiloval“ od tradičního „bernink špirit hárdkoru“ (prostě mě to přestalo bavit) tak rychle jsem našel zálibu v tomhle albu. Kombinace tradičního stylu alá Forward, Paintbox s trochou tvrdosti alá Judgement je decentně promíchána právě s rocknrollovou živelností, takže těhle deset (intra / outra / vsuvky included) válů má neuvěřitelnej drajv a dokonale se hodí jako kulisa pro lenošivé nicnedělání (nejlépe v kombinaci s prostředky povzbuzujícími veselou mysl) anebo zběsilé večírky (s eventuelní začátečnickou znalostí japonštiny pro vyřvávání refrénů). A protože jsem měl možnost shlédnout několik krátkých videí z jejich živých vystoupení, hodilo by se konstatovat, že naživo půjde o ještě větší peklo (někdy u nás?). Nedá mi to a musím ještě zveřejnit varování pro fanoušky hardcore punku, kteří jsou japonským hardcorem nedotčení anebo dotčení, ale hlavně jeho crustovou / d-beatovou scénou. Ne všechno může být vaším šálkem kávy a ne všechny japonské kapely hrají a zní jako Gism nebo Disclose!

Struggle od Origin of M má koule! A Barvák si tak může udělat další zářez na pažbě v kolonce Japonsko. Jen víc a houšť!

Tracklist:

1. STRUGGLE -our struggle starts toward the happy ending-

2. 阿呆の政 -まつりごと-

3. SUICIDE

4. プラハ

5. 戦争の犬共

6. 産声 -First cry-

7. destiny

8. 真理

9. ORIGIN OF MADNESS

10. SUCK UP!!!