Risposta – Schválen byl nový řád

Typ: LP
Rok vydání: 2010
Label: Insane Society
Délka: 29:31
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Risposta! Odpověď, kterou nikdy nedostaneš!

Po mrazivém intru přijde první úder na solar. Kousne a nepustí. Od začátku do konce, s malou pauzou na otočení na stranu B. Brněnsko / přísnotické komando v čele s Miruusem. Členové, který prolezli za posledních pět let vším, co bylo dost špinavý na to, aby se tomu dalo říkat crust. Smrtící rytmus bicích, metalem nasáklá kytara, pekelnej zvuk, dva navzájem se přeřvávající hlasy, kterým je celkem slušně rozumět. Nahráno v Hellsound, masteroval Jack Control (Enormous Door Studio). Jako bonus temná neveselá lyrika. U Risposty musíš pustit desku a vzít do ruky booklet, protože teprve pak přijde ten pravej požitek. Každej song má svoji atmosféru a má svůj text. Musíš poslouchat a texty vnímat. Mráz po zádech … Lidstvo bez budoucnosti, úpadek a smrt … Deset šlehnutí prosoleným bičem do hnisajících zad.

Další samostatnou kapitolou je zpracování obalu a bookletu. V případě těch šťastnějších limitované edice. Krvavě červený obal s jednoduchou a údernou grafikou. Nic nepřebejvá, nic nechybí. Booklet v takovémhle zpracování se poslední dobou už moc nevidí. Většina kapel to tak nějak odflákne, aby se neřeklo. Takovej malej fanzin, opět zpracovanej bez jediného nedostatku. Kniha temných básní.

Limitovaná edice. Černý vinyl s bílejma flekama, sítotiskovej přebal s motivem z trika, zádovka jako bonus. Tuhle srandu spousta z vás ocení zpětně. Práci a čas (…a peníze), který stojí vymyslet tyhle srandičky … většina z vás mávne jenom rukou. No co … taková je lidská rasa.

Schválen byl nový řád!

Tracklist:

1. Dost 04:16

2. Kultura viny 03:10

3. Spoután 03:17

4. Ruce 01:32

5. Nebere 02:18

6. Nabruste nože 03:50

7. Iluze a mýtus 02:46

8. Vlastní tvář 02:25

9. Běsy 03:19

10. Ksicht 02:21