Scheisse Minelli / General Fucking Principle – Best As It´s Worst

Typ: LP
Rok vydání: 2015
Label: Rockstar Records
Délka: ?
Autor: Martin Suicide
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Scheisse Minelli jsou tu s dalším splitem, jenž navíc vyšel téměř souběžně s novým albem. Partnery jsou tentokrát kalifornští General Fucking Principle a o vydání se stejně jako v případě samostatné desky postarali v Rockstar Records.

General Fucking Principle, to je tak trochu kdo je kdo v jihokalifornském punku, na kytaru Greg Hetson z Circle Jerks a Bad Religion, mikrofon třímá CrazyTom z DFL, za bubny Awol ze Suicidal Tendencies a konečně basu obsluhuje skateboardová legenda legend, originální Dogtown boy Tony Alva. Kapela předvádí bezchybně šlapající středně tempový hardcore punk, dochucený tu a tam špetkou metalu a staro-školskými postupy i idejemi. Pětice krátkých skate rockových vypalovaček, bazírujících na starém dobrém punkovém duchu, nechodícím daleko pro vztyčený prostředníček.

Druhou stranu obstarávají americko-němečtí Scheisse Minelli se svým hardcore punkovým thrashem s nejlepším slova smyslu. Vše zahráno rychle a čistě s dominantní basovou melodikou, občas jako ukradenou z desek RKL, a hajzlovsko-nihilistickým kalifornsko-punkovým projevem zpěváka. Kratičká It Ain’t A Party je potenciální koncertní hit, což doufám pánové naplno předvedou za pár měsíců na Mighty Sounds. Pětici obsažených písní uzavírá vpravdě geniální parodio-pocta sedmdesátkovému disku Retarded Disco, kde jako host nezapěje nikdo menší než Tesco Vee z The MeatMen.

Ideální soundtrack k jarnímu punkáčskému skejtování.

Tracklist:

01. Scheisse Minelli - EMB

02. Scheisse Minelli - Game Of Life

03. Scheisse Minelli - Let The Pig Out

04. Scheisse Minelli - It Ain´t A Party

05. Scheisse Minelli - Retarded Disco

06. General Fucking Principle - Fuck This Whole System

07. General Fucking Principle - Bad Influence

08. General Fucking Principle - Shock And Awe

09. General Fucking Principle - Community Service

10. General Fucking Principle - Heads Or Trial