Victims – A Dissident

Typ: LP
Rok vydání: 2011
Label: Tankcrimes Records
Délka: 29:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Ty vole, ti nevim proč ty Victims, když vyjde nový album pořád kupuju a sháním. Furt tu šanci dostávaj a je to čím dál horší. Holt první singl a LP nebudou asi nikdy překonaný.

Takže, takhle si slídíme po těch internetech, když narazíme na předobjednávku limitovaný edice novýho alba od Victims na Tankcrimes Records, v tu samou dobu co předobjednávka na Ramming Speed / ANS split LP. Takže slovo dalo slovo, pár lidí se dává dohromady, desky jsou zaplacený a čekáme  na ten zázrak. Kterej se nedostavuje. Ať se Victims sebevíc snažej, pořád to zní jako špatná kopírka Disfear. Prostě tady byl někdo první, kdo si začal hrát na stadionovou hvězdu a ty druhý v pořadí na to nemaj. Ať už máte k novejm nahrávkám Disfear jakejkoliv vztah, tak mě se to líbí a poslouchám to často. Super produkce, kvalitní zvuk. Prostě rock´n´roll. Tyhle atributy samozřejmě nechybí ani u Victims. Nadupanej zvuk, parádní produkce. Všechno to stálo asi mraky peněz. Mno jo, ale někam se nám poděla šťáva nebo chcete-li bonus navíc v podobě originálnosti nebo nějakýho elementu, kterej to všechno odliší. Nestalo se tak. A bohužel je to už třetí desku co mě Victims takhle trápěj. Naživo je to v pohodě. Ale studiový nahrávky jsou utrpení.

Prostě jsem si tuhle desku poslechnul minimálně dvacetkrát a nikdy nedoposlouchal do konce, takže ji stejně ledabyle zařadim k ostatním. Jako ty předchozí. A vytahovat jí budu už jenom v případech, kdy budu návštěvám dokazovat, že je to ale vážně bída. Předpokládám, že pár (no víc než pár, dobrá ..) lidem se to určitě líbit bude. Tak těm sorry a jo máte pravdu. Je to stadiónovej crust rock´n´roll a budete z toho na větvi …. Body navíc za styl, nic víc.

Tracklist:

1. Theft 03:33

2. Death Do Us Part 01:59

3. In Control 03:31

4. Victims In Blood Part 6 01:03

5. Burning Bridges 01:44

6. Bringing Me Down 02:38

7. We Are Not The Future 01:42

8. Lifetaker 02:23

9. Broken Bones 01:22

10. Nowhere In Time 02:48

11. Ignorance Is Bliss 02:10

12. The Egoist 02:27

13. Waiting For Shadows 02:07