Brottskod 11 – Levande Döda

Typ: MC
Rok vydání: 2011
Label: Distort The World Tapes
Délka: 15:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Milé děti, byl jednou jeden švédský chlapec jménem Jocke, protože nechtěl, aby se mu říkalo Jocke, vymyslel si přezdívku Skitsylen. A s touhle přezdívkou rozjel desítky ba stovky hardcore  / crust / hip-hop projektů. Vy parchanti smradlavý! A jestli budete taťku Jockeho srát, tak s tím jednou pro vždy skončí a vy utřete nudli, protože pak už bude ve Švécku tuze neveselo …

Co bychom si bez Sylena počali, že jo? Každej rok se mihne nejmíň ve dvou novejch projektech. Vloni to bylo v Electric Funeral a s živejma legendama z Mob 47 rozjel Desperat. Letos se asi nudí o něco méně a zatím tu teda máme jenom Brottskod 11. Což je po dlouhý době po Human Waste kapela, která je ze stejnýho města jako Sylen a za něco stojí (jeho slovama…). Demo kazeta. Ano, ano, dávno zapomenutý formát, kterej oprašuje už jenom pár jedinců, který vlastněj provozuschopný přehrávače. Osm hrubejch válců klasickýho skandinávskýho crust punku, špinavej zvuk, zpětný vazby, basa a nepříčetnej řev pana Jockeho. Na nástroje kolem něho buší smečka místních zevlů. Celá kazeta, texty i obal jsou pojatý jako pocta starejm béčkovejm horrorům. Zombie party. Na síti si určitě vygooglíš jejich luxusní zombie klip. Sranda musí bejt. Chtě nechtě se celou nahrávkou táhne takovej zvukovej smrad v podobě právě těch Human Waste nebo třeba Dödsdömd. Mno myslim, že pro věrný vojáky kolem labelu D-Takt & Raw Punk Records je tohle něco jako povinnost, která rozhodně nezklame. Není to žádná šleha, ale poctivě šlapající crust / d-takt komando, který má budoucnost.

Na podzim čekej debutní sedmipalec u nikoho jiného než patolízalskýho labelu Phobia Records. V čem má Sylen prsty, to vydám, to si buď jistej.

Tracklist:

1. Era Ideal 02:19

2. Pissad I Käften 01:36

3. Levande Döda 01:48

4. När Vigen Kom 01:57

5. Värdelös 01:41

6. Känd För Vada? 01:48

7. Rebellerna 02:14

8. Inför Döden 02:05