Electric Funeral – D-beat Noise Attack

Typ: MC
Rok vydání: 2010
Label: Distort The World Records
Délka: 10min
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

 

Takhle mi jednou na po boxu přistála nenápadná obálka ze Švédska. Kdo asi píše? Abba? Peter Forsberg? Špatně, špatně … v obálce je obyčejná kazeta. Vzpomínáš? Takový to plastový něco s dvouma dírama, kolem kterejch je namotaná hnědá páska s hudebním záznamem. Jo přesně tohle. Skoro vyhynulý druh hudebního nosiče.

Obal mnohému napovídá. Okovanej křivák, nápisy d-beat noise attack atp. Rozechvěle vkládám do přehrávače. Play. Ouuu. Hluková stěna, zpětný vazby, d-beat rytmus. Srážka švédskýho hardcore s Disclose. Husí kůže. Mráz po zádech. Klišé nad klišé. Vadí? Na to sere pes.

Osm válů. Osm noise d-beat hymen. Poslouchám. A napadaj mě kapely jako Framtid, Disclose, Contrast Attitude. Hlučnej japonskej noise crust. Nahraj na kazetu první singly Discharge. Pásku vymotej, zmuchlej, osmkrát nahraj na jinou kazetu a pak pusť. Totální d-beat peklo.

Sranda je, že takovejhle zvuk udělat dá trochu víc práce než výše popsaný postup. Tohle demo bylo nahraný v Empire studiu nikým jiným než Jockem, kterej má na svědomí většinu nahrávek Warvictims. Nahrávka je poměrně čerstvá, datováno na konec dubna 2010. Kazeta vyšla pouze ve 30 ks nákladu, ručně číslováno a samolepka jako bonus. Texty klasické, špinavé…

Doufám, že to není moje první a poslední setkání s Electric Funeral. Pro maniaky a majitele kazeťáků. Kdo má zájem nahraju … napiš na redakční e-mail. Stojí to za to!

„Punk is no fashion, d-beat will never be a trend“

 

Tracklist:

1. Hellish Afterworld

2. End Of All Life

3. Next Generation

4. Bomb Raid

5. D-Beat Noise Attack

6. Equal Slaves

7. Destroy And Rebuild

8. Fight Back