Electric Funeral – Grondalen

Typ: MC
Rok vydání: 2010
Label: Distort The World Records
Délka: 13:12
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Do třetice všeho dobrého. Třetí demo one man projektu Skitsylena z Warvictims a kdovíčeho ještě. Opět zdarma download a opět zároveň jako limitovaná kazetová edice.

Pokud bys měl pocit, že tě to bude nudit, když už je to třetí demo v relativně krátké době, tak tě opět nekompromisně vyvedu z omylu. Nebude. Vychutnáš s v týhle nahrávce všechny atributy a klišé, který ti může štýlo jako d-beat noise crust nabídnout a pořád budeš mlaskat a chtít víc nebo znova.

Nevím jestli se Sylen tak hrozně nudí nebo jestli je to jenom přetlak tvůrčího talentu, ale je to prostě opět poctivě odvedená práce a hlavně totální pocta hlukovým spolkům jako Disclose / Confuse atd. Slovy klasika – nic novýho nerozjíždět. A opět musím připomenout, že oproti one man projektům jako je např. Besthoven je Electric Funeral a zrovna tenhle projekt jako noc a den. Všechny Sylenovi nahrávky zní jako regulérní kapela a kdyby jen chtěl trochu s náma hrát  hru podobnou té se zinem Skitliv!, žrali by to stovky lidí na celým světě i s navijákem.

Pod touhle reckou samozřejmě bude link na přímej download, ale věz, že se v brzké době dočkáš prvních dvou demáčů na vinylu a něco se šuškalo i o nějakých sedmipalcích.

Download Grondalen demo

Tracklist:

1. As The World Disappears 01:50

2. Crash The Pose 01:27

3. Distortion Of Sense 01:24

4. Killers 01:24

5. Never Give Up 01:32

6. No Masters No Gods 01:17

7. Raised On Punkrock 02:14

8. Winter In The North 02:04