Electric Funeral – In League With Darkness

Typ: MC
Rok vydání: 2010
Label: Distort The World Records
Délka: 08:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Neúnavný Jocke zřejmě sedí nonstop ve studiu a vymejšlí různý kejkle jak udělat ten svůj d-beat ještě špinavější než to bylo na předchozích nahrávkách a zároveň si zachovat svoji originalitu. Daří se mu to více než obstojně.

Tohle je už čtvrté demo a tentokrát trochu přibrzdil co se týče počtu songů. Čtvrté demo a čtyři songy. Opět hluková hradba alá Disclose / Confuse přes kterou, když se dostaneš, uslyšíš klasickej skandinávskej hardcore Anti Cimex nebo Mob 47. Aby toho nebylo málo tak tyhle čtyři songy jsou otextovaný někým jiným než Mr.Dbeatem. Co text to někdo kdo se motá kolem všeho co obsahuje nábojáky, lebky, válečný utrpení a pořádnou porci hluku. Popořadě: první vál otextoval Nilse z Dispose, druhej vál je od Fofao / Besthoven, třetí vál Dimitris / Go Filth Go a čtvrtej vál Foat / Fear Of Tomorrow spolu s Maddie / Mundo Muerto.

Obal je další samostatnou kapitolou. Už žádná č/b grafika, ale parádní zlatočernej design s vymáklým námětem „Spolčení se s temnotou“. Download tohodle dema obsahuje i návod jak si správně obal vystřihnout. Takže hurá zpátky do školky, soustředěním vystrčit jazyk a stříhat ….

Opět deset lebek z deseti.

Tracklist:

1. Realities Of Hell 01:51

2. Terror Pain and Sorrow 01:47

3. Stagnation Means Death 02:11

4. Die/ Hate/ Cry 01:47