Jahat – 5 Songs Demo

Typ: MC
Rok vydání: 2012
Label: Rauha Turva Records
Délka: ?
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK
Co asi tak čekat od indonéské kapely, která má logo ve stylu Doom? Dechovka to nebude.  Pětisongové demo této pro nás hodně exotické kapely je naprosto devastující záležitost pro všechny milovníky japonského noise punku mixlého se starým anglickým britcorem (Doom, Extreme Noise Terror). K japonskému noise punku vede cestička umetená prasáckým zvukem, kdy se zvuk kytar přibližuje k hranici poslouchatelnosti a pokud přežijte hlukový nálet na první poslech a při druhém odčarujete bolest hlavy, tak zjistíte, že stylově jde o téměř kopírku prvních nahrávek Doom hodně ohlodaných na kost. Vzhledem k výslednému zvuku se mi zdá i formát kazety jako ten pravej
Stejně mám při čtení bookletu pocit, že si ze mě někdo střílí protože pod nahrávkou jsou podepsaní pánové Dedek a Eman. Přiznejte se, kdo z vás jezdí do Indonésie podporovat v rámci výměnejch pobytů tamní noise crust scénu?

Co asi tak čekat od indonéské kapely, která má logo ve stylu Doom? Dechovka to nebude.  Pětisongové demo této pro nás hodně exotické kapely je naprosto devastující záležitost pro všechny milovníky japonského noise punku mixlého se starým anglickým britcorem (Doom, Extreme Noise Terror). K japonskému noise punku vede cestička umetená prasáckým zvukem, kdy se zvuk kytar přibližuje k hranici poslouchatelnosti a pokud přežijete hlukový nálet na první poslech a při druhém odčarujete bolest hlavy, tak zjistíte, že stylově jde o téměř kopírku prvních nahrávek Doom hodně ohlodaných na kost. Vzhledem k výslednému zvuku se mi zdá i formát kazety jako ten pravej.

Stejně mám při čtení bookletu pocit, že si ze mě někdo střílí, protože pod nahrávkou jsou podepsaní pánové Dedek a Eman. Přiznejte se, kdo z vás jezdí do Indonésie podporovat v rámci výměnejch pobytů tamní noise crust scénu?

Tracklist:

1. Negeri Jahat

2. Fuck Mainstream

3. Mati Kau Bodat!

4. Corporation Annihilation

5. Tetap Mandiri