Thräshers – Demo 2011

Typ: MC
Rok vydání: 2011
Label: Distort The World Tapes
Délka: 11:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Předpokládám, že spoustě z nás po pár letech začla chybět ta vlna skate hardcore / thrash kapel, kterou jako by definitivně utnul rozpad a konec DS-13. Možná se ale objevilo světlo na konci tunelu …

A už to nemohlo bejt ani víc stylový … Thräshers – nová mladá kapela ze Švédska (haha) s jednou starou vyjímkou, kterou nemůže bejt nikdo jinej než Skitsylen (haha no.2). Nedávno vypustili demo kazetu s deseti válama, která je přesně tím co tady chybělo. Nikdy neškodí si trochu odpočinout od crustového válčení nebo emotivního vzlykání v d-beat rytmu. Na ploše necelejch jedenácti minut se vrátíš cca o 5 let zpátky (nebo víc?), kdy bylo v módě jezdit na skejtu a poslouchat hardcore. Thräshers jsou trochu retro. Přirovnávat se opět bude ke klasikám jako byli DS 13 nebo Epileptic Terror Attack. Nebo si dosaď jakoukoliv oblíbenou thrash / hardcore kapelu poslední dekády. Rozlišovacím vodítkem od výše jmenovaných může bejt zvuk. Celý demo je jakoby sis pustil kazetu s nahrávkou z 80. let (nejlépě nějakej ten US hardcore alá Minor Threat atp.). Neučesanej primitivní hardcore punk. Texty ve švédštině, takže z obalu kazety se dozvím leda kulový. Ale předpokládám, že tam bude určitě i něco o tom, že je príma vzít si fošnu a jít se projet jen tak do města. Těch deset válů uteče jako voda a mám takovej pocit, že budete chtít slyšet víc nebo si to jednoduše pustíte ještě jednou. Na internetech už samozřejmě kolujou nějaký ty download linky.

Vemte rodičům ze sklepa zaprášený walkmany (v případě, že se stanete majitelem magnetofonové kazety) nebo to nahrajte do ajpodu, čepice kšiltem dozadu, prkno do podpaždí a jedem. Srabi (;-)) si vezmou chrániče a helmy a koupí permici do sk8 parku, odvážnější vyrazí provokovat švestky do města ….

Tracklist:

1. Under Bron 01:25

2. Skitungar 01:11

3. Jävla Pengar 01:11

4. Rätt Fram 00:42

5. Det Röda Hjärtat 01:10

6. Fatta Da 00:45

7. Allt Eller Inget 01:20

8. Shitlife 00:41

9. Slut Snackat 01:39

10. Vacker Tass 00:57