BALACLAVA odehraje svůj druhý reunion v Brně

BALACLAVA + SAME RIVER TWICE + LOOSERS
29. září 2018
Brno @ Kabinet Múz

 

BALACLAVA – Po letech spánku opět svoji energii nalezla BALACLAVA. Protože „L´energie, c´est la vie“ jak psali před lety na rozloučenou. A my tak máme možnost opět se setkat s kapelou, která ve své době – přelom devadesátých a nultých let – ovlivnila životy punx po celém Česko-Slovensku. Jejich koncerty se měnily v energii, která bortila zavedené pořádky vymezující břehy mezi kapelou a publikem. Texty a nahrávky se staly inspirací pro nejedny z nás. BALACLAVA je rovnítkem pro živelný hardcore punk, ve kterém je cítit silná inspirace švédským 90´s sXe hardcorem a politickou výbušností belgických NATIONS ON FIRE. Prvotní inpuls k znovuobnovení kapely nastal při nabídce znovu vydat první nahrávky na desce s názvem „Y2K“, která vyšla před pár týdny na Pushteek records.
https://balaclava1.bandcamp.com/


SAME RIVER TWICE
– Atmosférický hardcore. Dlouhé skladby pohrávající si s náladou a výbušností. Tep devadesátek, francouzské DNA slangově zvané emo a hudební ovanutí Fall Of Efrafa. Na svém kontě mají debutovou velkou desku „All Those Moments“ (recenze), kterou si vydali svépomocí.
https://samerivertwice.bandcamp.com
https://www.facebook.com/Same-River-Twice-792155804130600


LOOSERS
– Milevský hardcore punk. Odkaz starého politického hardcore punku zahraný s mladým nasazením. Skvělé loňské album vyšlo s příznačným názvem „2017“.
https://loosers.bandcamp.com
http://bandzone.cz/loosers
https://www.facebook.com/loosers.band/

Více info: http://theshullins.blogspot.com/
FB event: https://www.facebook.com/events/250478552384899/

Vložil: Buky
03.08.2018