Punk and Hardcore session 8: Přijď na koncert, zachraň prales


PUNK AND HARDCORE SESSION no.8

17. 11. 2018
Liberec @ konec Široké ulice

Stejně jako minulý rok, proběhnou i letos benefiční koncerty s cílem zachránit část, pro život tolik důležitého a po celém světě neustále decimovaného, deštného pralesa. Minulý rok jsme vybírali peníze pro kolektiv BOSQUE MEDICINAL, který působí v Ekvádoru. Během dvou koncertů jste pomohli nashromáždit 8.300 Kč!

Letos jsme se rozhodli podpořit další malou organizaci a to KEDJOM-KEKU. Tento spolek vybudoval v Kamerunu za bezmála osm let existence školu pro místní děti a o záchranu zdejšího mlžného lesa se stará nejen odkupem a následnou ochranou půdy, ale také i velice potřebným vzděláváním místní komunity. Projekt založili čeští aktivisté, a tak se můžete o KEDJOM-KEKU dozvědět na jejich webových stránkách a facebooku:
http://kedjom-keku.com/cs
https://www.facebook.com/Kedjom.Keku

Kapely, které akci podpoří:

DYSFAZIE
Co se týče hc/punkových kapel, byl Jablonec léta letoucí bílým místem na severočeské mapě. To se ale změnilo! Zajímavostí může pro mnohé být, že první koncert Dysfazie se odehrál po boku Call The Cops.

THE JUNK FOOD
Z Prahy a Mělníka přijedou do Liberce The Junk Food – kapela složená z lidí, kteří hrají či hráli v kapelách Nežfaleš, Cirguz a Bad Taste. Očekávej retro punk řízlej post-punkem.
https://www.youtube.com/watch?v=EElV_nlYjno

SCALP
Energií stále nabití nezmaři z okolí Liberce a Brandýsa nad Labem. Partička, která už přes deset let brouzdá českým punkovým řečištěm, a loni se jí konečně podařilo vyprodukovat i nahrávku zaříZLOU do černých drážek vinylu (recenze).
https://scalpband.bandcamp.com

LOOSERS
Zjevení na české D.I.Y. punk scéně. Mladá jihočeská krev, znějící jako mix Balaclavy a PNS. Zvláštní spojení? Ale funkční! Přesvědč se sám:
https://www.youtube.com/watch?v=AEzfqcY2qMI

EROTIC DEVICES (Německo)
Old school punkrock stále nezemřel. Klony Ramones z Německa mají své hudební vzory setsakra dobře naposlouchané. Třešnička na dortu sobotního večera bude tanečního charakteru:
https://www.youtube.com/watch?v=2b3fJxMwKB4

Očekávej zatím tajný 🙂 doprovodný program, před i během koncertu a PŘIJĎ NA KONCERT, ZACHRAŇ PRALES!!!

Související štace:
16.11.2018 – Mělník @ Stará Mydlárna: SCALP + LOOSERS + support (event)
18.11.2018 – Praha @ Půlka: SCALP + COMMODORE 64 + LOOSERS (event)

Vložil: Buky
09.10.2018