Thrashcore maniaci CRIPPLED FOX se vrací do Liberce

CRIPPLED FOX (Hun) + KAJSE//KAJTO
24.3.2019
Liberec @ zkušebna Široká ul.

A sakra! V Azylu nezůstal po posledním koncertě maďarského thrashcore komanda CRIPPLED FOX kámen na kameni, stejně jako v pohybovém a sluchovém ústrojí všech, kteří se nešťastnou náhodou pohybovali v okolí sálu. Trvalo dlouho se z toho vzpamatovat a nyní, čtyři roky po jejich poslední návštěvě, se tihle maďarští chasníci vrací na místo činu nám opět připomenout, že rovnat si hlavu a páteř nemělo smysl. Od poslední návštěvy se stihli rozpadnout, založit fastcore projekt Topper Harley a vydat s ním split např. s Charlie X Sheen z Kalifornie, pak se dát znovu dohromady, trochu pozměnit sestavu a vydat EP „Thrashcore Is Back“ (zde), split se Satanic Youth z Itálie (zde), kazetovou diskografii s bezmála stovkou písní z let 2011-2015 a aktuální nový sedmipalec „10 Years of Thrashing“ (zde).

Naživo tahle kapela předvádí 110% nasazení, které je nezastaví ani když si zpěvák zlomí nohu. I z tohoto pohledu není zas takovým překvapním, že jim ten „konec“ moc dlouho nevydržel (konkrétně to bylo 14 měsíců, během kterých se v nich i přes zmíněnou bokovku muselo nahromadit obrovské množství energie), z čehož těžíme zejména my, hltači rychlého fastcore / thrashového klepce. Takže ohnout kšilt směrem nahoru nebo nasadit bandanu, navlíknout se do džísky s nášivkama Bones Brigade, DRI, Infest, M.O.D., Reproach, In Defence, Common Enemy, Exodus, Accused či Municipal Waste, popadnout skejta a plechovku piva a alou do oblíbeného DIY prostoru na konci Široké ulice v Liberci, kde proběhne aplikování hesla „fast and loud“ s razancí uragánu!
https://crippledfox.bandcamp.com
recenze LP „The Final Thrash“

Jako support vystoupí domácí metal punk parta KAJSE//KAJTO, která je na místě činu jako doma, ať už s nástrojema v rukou nebo s půllitrem naklopeným do krku v ostrém úhlu. Taťka a synové výčepu aka Young Weed Blood.
https://kajsekajto.bandcamp.com/

 

Vložil: Buky
27.02.2019