DECULTIVATE a RABIES dnes živě online z Kabinetu Múz

On-line koncert:
RABIES + DECULTIVATE
24.4.2020
Brno @ Kabinet MÚZ (Sukova 4)

Pátek, vracíš se domů z bezkontaktního rande v rouškách přímo na koncert do svýho bytu. Corona stage je nachystaná na punkrock/hardcore párty. Žádný akustiky, žádný cajony… všechno s full backlinem! Sleduj FB profil klubu, ze kterýho se bude vysílat!

Rabies
Je to skoro rok co se vrátili z turné v Japonsku, oslavili v Brně 10 let existence vyprodaným klubem, odehráli čtvrtý koncert na Mighty Sounds a konečně se dostali i na příští line-up nejlepšího festivalu na světě – Punk Rock Holiday. Za tu dekádu si stihli zahrát po boku Billy Talent, Anti-Flag, Ignite, Mute a spoustou dalších! Chystané turné po Jižní Americe se bohužel nestihlo objet, tak se chtějí vyřádit aspoň na pódiu Kabinetu.
Full album: http://bit.do/fkiBt
Recenze: www.periferia.cz/recenze/lp/rabies-anarkids/
Web: http://rabies.cz/

Decultivate
Tuzemská odpověď na kapely Cursed, Sect nebo Trap Them. Zběsilý hardcore výplach umazaný crustem a grindem. V Kabinetu odehráli mimo jiné dva zabijácké a krvavé sety v rámci Pushteek festu. Jejich debutová deska se jmenuje příznačně „Milovat“ a tak nějak tušíme, že Decultivate budete milovat. Stejně jako my!
Bandcamp: https://decultivate.bandcamp.com/
Recenze: www.periferia.cz/recenze/lp/ostra-torn-decultivate-split-lp/

Celý nápad na on-line večer se zrodil v hlavách kluků z kapely Rabies. Myšlenky se bez zaváhání chytli sígři z kapely Decultivate. Obě party bez nároku na honorář si chtějí znovu naživo zahrát a podpořit klub, který je jim blízký! Podpoř celý večer symbolickou částkou nebo papučovým mosh pitem u tebe v obýváku. Těšíme se!

Přispět můžete libovolnou částkou tady: www.donio.cz/KabinetMuz

Vložil: Buky
19.04.2020