Pos-T-rash party 35.

Pos-T-rash party 35.
sobota 3.8.2019
Liberec @ zkušebna Široká
Vstupné zdarma!

Čas letí jako bláznivý… Nechce se tomu moc věřit, ale letos v létě se uskuteční ročník pos-T-rash party s pořadovým číslem 35. Odehraje se – již po osmé – na stejném místě jako každý rok. A půlkulaté výročí si navíc žádá speciální akci.


LINE-UP:

Cardio Radiopunk/Praha
Jonestowncrustpunk/Kladno
New|Oldpunkrock/Praha
OiOi Piratoiacoustic Oi!/Praha
Thalidomidehardcore punk/Praha


Cardio Radio

Cardio Radio vzniklo původně v podstatě na troskách dvou kapel, které nechaly v letopisech české hc punkové scény podstatou stopu. Hanba působila jen krátce, ale zato výrazně a jak se objevila, tak i skončila. Některé z jejích původních členů doplnily známé tváře mj. z toho času stále ještě pauzírující kapely Just for Being. Hanba i JfB hráli na pos-T-rash party 30., takže se jedná o velkolepý návrat po 5 letech. CR valí špinavý, ale až překvapivě velmi melodický punk. Co by člověk od takové sestavy také čekal, že? I když vlastně. Proslechlo se, že teď proběhly nějaké drobné změny jak v obsazení, tak i v hudebním výrazu. Takže můžeme čekat asi cokoliv. A taky se můžeme těšit.
http://cardioradiopunx.bandcamp.com/
Banán o textech nové pražské kapely Cardio Radio


Thalidomide

Thalidomide na pos-T-rash party vystoupili zatím jen jedenkrát – právě také na kultovní akci před pěti lety. Nyní se tedy vrátí na půlkulaté výročí. Thalidomide netřeba představovat – kapela či spíše projekt valí svůj hardcore punk již neuvěřitelných 26 let. V tuzemských vodách se vyznačují nadprůměrnou úrovní textů, kterým nechybí jasné poselství, ale především hlava a pata. Thalidomide byli ale na letošní pos-T-rash party pozváni ještě z jednoho návratového důvodu. Od loňska do svého koncertního repertoáru přidali i několik fakt starých věcí! Naživo to bude bomba.
https://bandzone.cz/thalidomide
Kozel o textech ze splitu s VAP


Oi Oi Piratoi

Je něco delšího než týden před výplatou? Ano, podvečer před pos-T-rash party! Letos tak bude pro jeho ukrácení její program rozšířen i o warm-up na zahrádce. O ten se nepostará nikdo jiný než Oi Oi Piratoi. Důvodů, proč právě on je vícero: 1) Kdo jiný než právě on? 2) Hardcore punková akce v české kotlině by nebyla úplná bez pořádné porce skínské muziky! A především za 3) Oi Oi Piratoi sice na pos-T-rash nikdy nehrál, ale i v jeho případě se bude jednat o fenomenální návrat. V historii se totiž na těchto akcích opíjel již v dávných časech ještě v Čerčanech, tak i v nedávné době na akcích v Liberci. A to se počítá, neb umět to pořádně oslavit je důležitou součástí pos-T-rash party! Takže Oi!
https://bandzone.cz/oioipiratoi


New|Old

Pokud máš rád Johnyho Cashe, baví Tě třeba Leatherface a chodíš se občas sám(a) v zadumání procházet jen tak do městských ulic, bude Tě bavit i tohle. O Kejmym, který za projektem NEW|OLD stojí, není asi třeba nic psát. Snad jen, že podobné obskurní záležitosti jsou jeho velmi dobrou dlouholetou parketou. Na pos-T-rash party 30. vystupoval s akustickou verzí svého projektu Worldhood, takže i on se vrací po pěti letech. A co víc, dalším z členů tohoto projektu je i Květák z někdejších mělnických punkových Cirguz. S ním se nejen skvěle popíjí pivo, ale také se s ním skvěle vaří. A právě jedno z piv, které bude možnost ochutnat na čepu na pos-T-rash party 35., bylo společně uvařeno v pivovaru v Lobči, kde Květák sládkuje. A kdyby už nic jiného, tak toto je sakra důvod, aby měla tahle kapela v letošním line-upu své místo. Navíc se bude se jednat teprve o druhé vystoupení v historii kapely, to první totiž proběhne den předtím na Mělníku!
https://newoldshit.bandcamp.com


Jonestown

Toto zmrtvýchvstání letos udělalo radost nejen crustovým duším, jejich emotivní crustpunk se zaryje pod kůži. Kapela tvořila pevnou součást programu Trash parties. Nejen toho hudebního, ale především pak nočních alkoradovánek. Vidět jsme je tak mohli v letech 2007 (ještě v původní sestavě), 2008 a 2009. Vystoupení na poslední akci „starého typu“ v Benešově v roce 2010 nakonec museli nečekaně odříci a počkat jsme si na ně museli celých devět let. Zpět jsou Jonestown. Zpět jsou Jonestown ve zcela původní sestavě. Zpět jsou Jonestown ve zcela původní sestavě na pos-T-rash party! Tohle bude prostě totální mrda!!!
https://bandzone.cz/jnt

A protože je Azyl pivním barem, dá se očekávat také nějaká ta speciální pivní dobrůtka. Na pos-T-rash party 35. budou na čepu takřka jen piva uvařená oslavencem či za jeho účasti.

Takže v sobotu na značkách!

FB událost: www.facebook.com/events/2375411682783245/

Vložil: Buky
09.07.2019