S oběma deskama jsem před téměř dvaceti lety trávil poměrně dost času, než v roce 2006 vyšla další řadová deska „Music War“, která z období po Šantrůčkově comebacku na přelomu tisíciletí zůstala nejvýraznější a v pozitivním slova smyslu nejnestravitelnější nahrávkou. Všechno ostatní už byly a jsou jenom deriváty. „Acid Mouse“ i „Stejný krysy jako kdysi“ Číst více →
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Více informací
Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.