Sedmička slaví 50 let: THALIDOMIDE + NEW|OLD + RETROSITUACE

Sedmička slaví 50 let:
THALIDOMIDE + NEW|OLD + RETROSITUACE
čtvrtek 19. září 2019
Praha @ 007

Sedmička letos slaví 50. výročí od založení. U té příležitosti se chystá speciální série koncertů a diskoték. Postupně je odkrývána akce za akcí, eso za esem, ze všech 007 rukávů. Oslovovány jsou  kapely, které v historii Sedmičky zanechaly svůj mocný otisk.


THALIDOMIDE

Hard Core Punk s politickými názory jasnými jak pořádná facka. Původně z Říčan, ale nyní už pražská parta hic masíruje slechy svých fans od roku 1993! Ano, 26 let na scéně a pořád plyn sešlápnutej až na podlahu. Sedmičku si hoši podali mnohokrát. Poprvé v roce 1996 a my se nemůžeme dočkat na další kick ass show!
https://thalidomide.bandcamp.com/
O textech: www.periferia.cz/clanky/texty-kapel/thalidomide-o-textech
Recenze: split s EHOF / LP / CD


NEW|OLD

Zbrusu nová punk rocková parta, ovšem plná starých známých tváří z The Oxx, Cirguz, Worldhood nebo Thalidomide. Máme se na co těšit. Sounds like old school american punk rock! Přesně taková kapela tu chybí. Těšíme se! A vy už můžete ochutnávat první track vypuštěny do světa zde:
https://newoldshit.bandcamp.com/releases


RETROPROTEST
hraje KRITICKOU SITUACI
Kritickou situaci, navždy spící kultovní českou hard corovou kapelu, aktivně působící v letech 1987-1996, se nám k účasti na našich oslavách probudit nepodařilo. Jelikož jsme o to ale opravdu hodně stáli, s nadšením jsme přivítali nabídku jihočeského hardcore punkového projektu RetroProtest nazkoušet několik skladeb K.S. v aranži z původních demokazet z konce 80. let a zahrát nám je na Sedmičce, přičemž za mikrofonem nebude stát nikdo jiný než oba původní zpěváci Kritické Situace – Kratos, současný frontman kapel P.S. a Prasklep, a Robert V., který je (jakožto pořadatel velkého množství akcí od roku 1991 až do dneška) pro historii strahovské Sedmičky velmi důležitou postavou. Kapely, které k nám dovezl, i komunita lidí, která se díky tomu na klub nabalila, významně formovaly v brzké porevoluční éře klub jako takový. Nemluvě o tom, že náš zvukařský poklad mistr Kuře je na Sedmičce zásluhou právě Roberta. Tahle výjimečná událost bude zkrátka pecka!
https://bandzone.cz/_80584
https://bandzone.cz/kritickasituace
Recenze: Nová deska se starým obsahem

 

Předprodej:
Klub 007 Strahov – 130 Kč
Ticketstream.cz – 155 Kč včetně poplatku

Vložil: Buky
28.08.2019