Někde jsem četl, že politické kapely určitě nejsou pro každýho, ale Anti-Flag říkají, že nezáleží na tom kdo jste, všichni jsme v tom namočený společně, ve věcech špatných i dobrých. Ať patříte k jejich příznivcům nebo vám tahle kapela zrovna dvakrát nevoní, na jednom se asi všichni shodneme: Anti-Flag jsou nesmírně aktivní. Jejich neskutečnou energii, Číst více

29. prosince, 2007

Kdyby se mě někdo zeptal na kapelu, která drhne poctivej punk, okamžitě ze sebe vychrlim: Antidote! Čtvrtý album týdle holandský dobrůtky vyšlo sice už před pár měsícema, ale nedá se nic dělat, svý místo tady prostě musí mít a ostatní budou muset chtě nechtě počkat. Některý kapely se neustále snažej, aby žádný jejich nový album Číst více

Tadle holandská partička se vytáhla v pořadí se třetim full-lenght albem a nutno říct, že ze svýho nekompromisního evropskýho pogopunku neustoupila ani po 8 letech hraní ani o milimetr, což zaryté fanoušky jistě potěší. Písně se nesou v duchu předchozích alb, vetšina je zpívána anglicky a tři holandsky (Geen beweging, Rood wit blauw met een Číst více

Tahle kapela stojí a padá s výkonem zpěvačky Steffi, to je zcela bez debaty. Dokonce si troufám říct, že kdyby tam nezpívala ona, ale třeba ňákej mužskej (ikdyž vzhledem k melodičnosti zpěvu si to nedokážu dost dobře představit), neštěk by po nich za hranicema rodného Německa ani pes. Realita je ale taková, že Steffi v Číst více

20. srpna, 2009

Tak tohle je naprosto masivní dvou disková retrospektiva těchto králů nihilistického punku, na jehož trůně vystřídali kdysi nedostižného GG Allina. AntiSeen jsou od počátku kapela, která se nebojí provokace se vším všudy. Ať už jsou to texty typu „Animals, eat‘em!!“, kterým asi dokážou i po letech vyprudit každého politicky správného návštěvníka Czechcore. Singl se songem Číst více

15. prosince, 2007

Any Good Reason je italská HC/punková kapela z Perugie. Todle EP vzniklo na podzim roku 2004 a nahráli ho v sestavě: Varano (zpěv), Deigo (kytara), Bigio (basa) a Trave (bicí). Obsahuje 4 vály a funguje jako takovej předkrm před debutovym albem, kterej má kapele vyjít v následujících týdnech – vše je už nahráno a namixováno, Číst více

2. ledna, 2008

Co napsat o kapele, kterou všichni znají a minimálně třičtvrtě těch „všech“ lidí jí miluje… Mezi těch třičtvrtě lidí jsem se nepočítal až do té doby, než jsem dostal jejich CD k recenzi. Mělnické Anyway jsem měl možnost vidět na letošním Fluff festu a musím se přiznat, že mě vůbec nevzali. Proto jsem docela váhal, Číst více

Už je to docela dlouho, co se mi naposledy dostalo do ruky nejaký slušný emocoreový CD. Pokud čekáte melodický, uplakaný kalifornský melodie, tak rovnou přeskočte na jinou recenzi. As Cities Burn jsou pětičlenná banda z Lousiany a tohle je jejich první album (když nebudu počítat pětisongové EP, které vydali v roce 2002 v počtu tisíc Číst více

Jsou věci, na který se vyplatí počkat a i když si tím možná omlouvám svou neschopnost, myslím, že tohle je ten případ, kdy to rozhodně platí. Na to co je za datum, venku je über hnus (tyhle řádky vznikly před pár týdny – pozn. Buky), teploty pomalu jak z klipů Immortal, tak nezbývá než navařit Číst více

30. června, 2010

Dlouho jsem přistupoval k tomuhle albu s mírným despektem. Poprvý jsem ho vložil do mechaniky a jen tak narychlo přejel, song po songu, po pár vteřinách další atd… další nudnej metal core. Ale přece jenom mě zarážel fakt, že tohle vyšlo na 625 a Max nevydá kdejakej odpad, že ne… Druhej, třetí i čtvrtej poslech Číst více