Na labelu Alerta Antifascista nevycházejí špatné desky. I přes to, že stylově pokrývá tenhle label z Hannoveru téměř vše, co se nějak dotýká DIY hardcore / punk. Tudíž katalog AA obsahuje raw punk, d-beat, crust, post metal, black metal, sludge, doom kapely a každý si vybere to svoje. Jeden může tohle, druhý nemusí tamto, ale shodnout Číst více →
Takže celou sérku třech desek v podobným stylu, který vyšly v průběhu cca dvou měsíců uzavírá další americké noise punk komando Nomad. Po Absolut a Eel je to opět hlučný noise hardcore, který se dokonce mihl i na jednom koncertě v Čechách (s Infernöh na 007). Velká deska. Mno s celkovejma jedenácti minutama spíš takovej delší singl. Ale co Číst více →
Tenhle picture vinyl je něco jako sběratelova noční můra. Když se objevily první informace o tom, že se chystá. Celá obec crusterská se radovala jako malý děti. Přece jenom kvalita nahrávek dánského crust / metal komanda je něco jako sázka na jistotu. Navíc se tahle konkrétní nahrávka nahrála přímo v Japonsku při jejich tour, ve Číst více →
Papagájovi se povedl další pozoruhodný kousek, a totiž re-edice debutového LP britských punks One Way System. Dodnes když někde narazím na jejich jméno, vybavím si právě tuhle nahrávku z počátku 80. let a nepochybuji, že takhle to má velká řada dalších, protože je to takové jejich „Nevermind“. One Way System vznikli v anglickém Fleetwoodu v Číst více →
Prej rock´n´roll. Takhle mě Barvák vystrašil při první zmínce o tom, že bude vydávat japonskou kapelu Origin of M. I když i ten tam vlastně je. Rozhodně ale byla tahle kapele pro mě osobně velká neznámá. Až později se jednotlivé detaily začaly skládat do jednoho obrázku .. Struggle. Vezmeme to rychle, stejně jako rychle profrčí Číst více →
Östra Torn z Haify hrají hardcore crust melodičtějšího střihu, kde o prostor zápolí dva zpěvy (kytarista s basákem), a který je namočený vlivy převážně portlandských a španělských kapel. Ze začátku jsem u nich přesedával, přešlapoval, cítil jsem z toho snahu, ale nemohl jsem se zbavit dojmu, že to zůstalo někde na půli cesty. Časem jsem Číst více →
Se takhle občas z prdele kouknu na Hudební masakry. Musím se pak jít honem uklidnit nějakou kvalitnější produkcí. Takže po novým Kalužovo singlu (rap pyčo!) si jako léčebnou kůru ordinuju novou fošnu (debutní) švédskejch řezníků Paranoid. Samozřejmě jde v mým podání o něco jako samohanu, páč tuhle kapelu i lidi v ní znám velice dobře, Číst více →
Na jakémsi webu jsem před pár dny v komentářích zaregistroval příspěvek znějící asi takhle: „Phobia vydává nějakou crustovou desku každej tejden, koho to jako ještě zajímá … “. LP Dánů Parasight je jedním z výsledků Mirkovy vydavatelské hyperaktivity a po pravdě, za prvé tohle není „crust“ , stejně jako značné procento dalších aktuálních počinů Phobia, Číst více →
Ty vole! Já a napsat recenzi? O něco takového jsem se pokoušel někdy v hloubi devadesátých let, ale když mne šéfik Phobia Records pěkně poprosil a ZADARA poslal desku, není cesty zpět. PARASIT je nevím už kolikátý projekt švédských all stars punkových metalistů. Hlavně teda musím zmínit Johana Janssona, protože tento šílenec hraje nebo hrál snad Číst více →
Americká grupa, která začátkem května poctila svojí návštěvou i pražskou 007. V dodávce čerstvou druhou desku, v sestavě pak lidi z Morne nebo Behind Enemy Lines a konečně v popiskách metal / punk. Nebylo co řešit a na kopec se vyrazilo a z kopce se vezla várka desek od Agipunk, kde nechybělo právě tohle LP. Číst více →
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Více informací
Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.