S radostí jsem přijal informaci o nový nahrávce Innoxia Corpora. S touhle kapelou jsem se seznámil v roce 2010 na desce s geniálním názvem. Teprve v tý době jsem zjistil, že kapela existuje dalších deset let zpátky. Rozhodně to bylo trochu něco jinýho než to, s čím jsem se v tý době setkával. Obraty vymykající Číst více

Předem považuju za fér říct, že od vydání poslední samostatný desky INNOXIA CORPORA „Je stále těžší otočit prst proti sobě“ uběhlo už patnáct let. Bylo to moje první setkání s kapelou, desku jsem dostal od PHR, tehdejšího vydavatele kapely. V počítači bych nejspíš našel, co jsem o tom tehdy napsal. Ale, popravdě, nechci to číst Číst více

Navzdory nečasu vychází, dokonce i fyzicky, spousta kvalitní muziky z tuzemské produkce. Koncerty se nehrajou, starý desky hrajou dál. SRR110, vezmeme to abecedně, tak pome! Předem se omlouvám, že nerozlišuju Aran Epochal a Aran Satan. Beru jako jedno. Spoustu let mi unikalo, že Adam Nenadál má zabarvení hlasu dost podobný Vladimíru Brožovi, prostě podobný frekvence. Číst více

Vložil: Buky | Kategorie: LP |

Část první. S vedrem přichází múza. Ehm. Kéž by to bylo tak snadný a já neseděl v obýváku nekoukal na dvě nahatý děti (moje vlastní .. žádnej úchyl, ok) a marně nepřemejšlel co mám napsat o tomhle split LP. Protože je zkrátka dobrý, ale v hlavě duto a v tomhle ovzduší nedokážu přesně specifikovat co Číst více

22. března, 2024

Tak zoufale pomalu mi trvá napsat recenzi o tak parádně rychlém a skvělém split LP. Omluvy a výmluvy pro vydavatele si nechám až se potkáme naživo někde, že ano. Takže pojďme na věc. Pražští Insistent jsou pro mě otvírákem. Osm válů naprosto parádního grind coru. Tohle je prostě jedna z top nahrávek loňského roku a jedna Číst více

O tomhle split LP se mluví už od začátku letošního roku. První vlaštovkou bylo uploadnutí válu s názvem „Mein Suff“ od Instinct Of Survival. Je to song, kterej byl nahranej spolu s dalšíma pro split LP s Wojczech cca v roce 2004. Každopádně se nějakou dobu nic nedělo až cca měsíc před startem prázdnin opět vylezlo na světlo boží Číst více

27. května, 2013

Už si ani nepamatuju jak dlouho kolem mě procházelo spousta dobrejch švédskejch kapel v tomhle stylu. Vždycky jsem to odbyl jedním poslechem a založil mezi desky, který si už asi nepustím. Každou doprovázelo poselství o různejch ex členech a ex kapelách a člověk se k těm superlativům časem staví apaticky. Takže když jsem do ruky Číst více

3. prosince, 2013

Radostným výskotem vždy vítám ve svých sluchovodech nemocný přiškrcený hlas Poffena v jakékoliv jeho kapele. Totalitär, Makabert Fynd, Dissekerad i Institution ….atd. atd. atd. Tahle deska je sice trochu staršího data vydání, ale světové hardcore / punk scéně slušně zvedla mandle. Ne že by přinášela něco novýho nebo objevila Ameriku. Ale jenom v týhle zemi (Švédsko) a Číst více

Už je to nějakej pátek, co na obskurním labelu HOLY TERROR vyšla nová velká deska těhle zlosynů! Myslím, že se nějak tak stalo bez povšimnutí, s vyjímkou pár zasvěcených, který netrpělivě očekávají každej novej počin s kapkami potu na čele, třesem v rukou a hubou plnou hlíny. Takže náprava!! Je pravdou, že současná podoba INTEGRITY Číst více